Ogłoszenia

28 listopad 2010

Adoracje Adwentowe już dostępne

0 komentarzy · 15090 czytań ·Drukuj

Wraz z rozpoczęciem Adwentu, proponujemy podjąć adorację Najśw. Sakramentu jako formę przygotowania się do Świąt Bożego Narodzenia, a także wewnętrznej przemiany, by być gotowym na ostateczne spotkanie z Chrystusem.

Do wykorzystania są cztery adoracje na każdą niedzielę Adwentu i jedna adoracja na pierwszy piątek miesiąca.

Nasz Adwent zawierzamy Maryi Niepokalanie Poczętej, której uroczystość będziemy obchodzić 8 grudnia. Do tej uroczystości możemy przygotować się poprzez udział w Nowennie, rozpoczynającej się już w poniedziałek, 29 listopada.

Uczestnicząc w Nowennie przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP, można skorzystać z materiałów umieszczonych na stronie Niepokalanowa lub też w dziale "MODLITWY".

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się , żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Najciekawsze tematy

Losowy wątek

jestem jak najbardziej za tym, żeby admin natychmiast usuwał wulgarne wpisy, oraz młodym, którzy chcą się zarejestrować pod niecenzuralnym loginem, zaproponowac inny login - lecz aby go od razu nie odrzucać, a druga rzecz - podałem konkretną propozycję do jakich adresatów dotrzeć - np. poprzez katechetów do uczniów, nauczyciela znają swych uczniów, więc pokusa wulgarności w nich trochę osłabnie...
katechetyk · 12-04-2011 08:25