Ogłoszenia

23 marzec 2011

Narodowy Dzień Życia - 24 marca

0 komentarzy · 11438 czytań ·Drukuj

Narodowy Dzień Życia to święto uchwalone przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w 2004 roku. Promujemy dobre wzorce i budujemy pozytywny klimat wokół rodziny!

W 2011 r. ambasadorem kampanii Narodowego Dnia Życia jest Krzysztof Ziemiec, cieszący się dużą sympatią widzów prowadzący Wiadomości.

Staram się dbać o rodzinę każdego dnia. Co nie jest łatwe, sporo pracując, także w domu, bo umówmy się, że dziennikarz pracuje nawet wtedy kiedy ma teoretycznie wolne. Podstawą są wpólne chwile, ten wspólnie spędzony czas, celebrowanie go. Ale to nie musza być jakieś specjalne rozmowy, czy spacery. Wystarczy że zjemy wspólnie posiłek przy stole, że tak jak znajdę siły aby po pracy, wieczorem wyjśc z dziećmi na sanki, aby przed snem przeczytać im książkę... Wreszcie, aby znaleźć dla każdego dziecka kilka minut na rozmowę, ale dla każdego z nich osobno. Tak żeby każdy czuł się indywidualnie przez rodziców potraktowany.

Krzysztof Ziemiec jest autorem książki Wszystko jest po coś oraz programu Niepokonani. Niezwykłe historie w TVP1.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym Krzysztof Ziemic opowiada o znaczeniu rodziny w swoim życiu.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Najciekawsze tematy

Losowy wątek

1.Na początek dla rozweselenia. http://www.youtube.com/watch?v=NEzoDr_Wrdg&feature=player_embedded#at=95 2.Polecam do przeczytania. Proszę nie zrazić się objętością artykułu. http://www.fronda.pl/news/czytaj/gazeta_wyborcza_o_aborcyjnym_holokauscie nie mogę tego wywiadu znaleźć w internetowej Wyborczej. Na pewno otoczą go aborcyjne hieny, rzucające na prawo i lewo mięsem na obro...
AHAWA · 15-04-2011 10:23