Ogłoszenia

29 marzec 2011

Milion Różańców dla Nienarodzonych

0 komentarzy · 11580 czytań ·Drukuj

 

Zachęcam wiernych do poszukiwania wstawiennictwa Matki Bożej z Guadalupe ... przez odmawianie różańca dla ochrony nienarodzonego życia ludzkiego w ramach kampanii Świętego Michała Archanioła.

kard. Raymond Burke, 2008

MILION Różańców dla Nienarodzonych Dzieci

6 maja (piątek), 7 maja (sobota), 8 maja (niedziela) 2011

Zgłoś swą modlitwę »

Obecnie jest zgłoszonych
19 różańców

W dniu 6 maja 2011 rozpocznie się 3-dniowa walka duchowa o zaprzestanie zabijania poczętych osób ludzkich. Organizacja Świętego Michała Archanioła ma nadzieję, że ludzie z różnych miejsc na całym świecie będą się modlić w tej intencji na różańcu. (W ubiegłym roku, ludzie z ponad 40 krajów zarejestrowali się, by włączyć się w akcję Milion Różańców dla Nienarodzonych Dzieci, choć liczba milion różańców nie została wtedy osiągnięta).

W ciągu ostatnich 50 lat setki milionów nienarodzonych osób zostało okrutnie zabitych. Żadna inna grupa ludzi nigdy nie padła ofiarą takiej masakry.

"Prosimy, zróbmy dla nienarodzonych dzieci to, czego nie mogą one same zrobić dla siebie: Módlcie się odmawiając przynajmniej jedną cząstkę różańca w dniach 6-8 maja w powyższej intencji - apelują Organizatorzy. - Może uda się w tym roku zarejestrować milion różańców!"

Do tej modlitewnej akcji można sie dołączyć na stronie Organizatora (angielskojęzyczna): http://www.saintmichaelthearchangelorganization.org/registration.php

lub na stronie Polskiej Społeczności Maryjnej http://maryjni.pl/viewpage.php?page_id=2, a my liczbę zgłoszonych różańców zgłosimy do organizatora akcji.

 

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się , żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Najciekawsze tematy

Losowy wątek

Słownik j. polskiego (źródło: slownik.gazeta.pl): lewak - zwolennik, wyznawca skrajnie lewicowych poglądów i radykalnych metod działania (często z użyciem przemocy). Słowo "lewak" weszło do powszechnego użytku. Nie widzę potrzeby, by to słowo cenzurować. A może Rycerzu KoC chcesz utworzyć "netykietę" taką, jaka Ci jest wygodna? PS. A czy to nie typowa lewacka zagrywka: czepianie się słów,...
Rycerz KoC · 07-04-2012 17:14