Ogłoszenia

18 kwiecień 2012

Manifestacja w obronie wolnych mediów

0 komentarzy · 10997 czytań ·Drukuj

Polska Federacja Ruchów Obrony Życia zachęca do udziału manifestację w obronie wolnych mediów i Telewizji Trwam w Warszawie w dniu 21 kwietnia 2012.

Wykluczenie Telewizji Trwam z przyznania miejsca na multipleksie, umożliwiającym odbiór kanałów w jakości cyfrowej, odbieramy jako akt przemocy wobec odbiorców tej stacji telewizyjnej. Decyzja ta marginalizuje i wyklucza odbiorców Telewizji Trwam. Godzi też w  konstytucyjne prawa obywateli do informacji oraz poszanowania przekonań światopoglądowych i religijnych. Nie zgadzamy się na dyskryminowanie potrzeb kulturowych i duchowych ogromnej rzeszy ludzi.

Mając na uwadze wyjątkowe zaangażowanie Telewizji Trwam w obronę życia każdego człowieka od jego poczęcia do naturalnej śmierci, małżeństwa i rodziny zwracamy się do naszych członków i sympatyków oraz wszystkich, dla których wolność mediów i ład moralny mają podstawowe znaczenie, o poparcie tej manifestacji i jeśli to możliwe osobisty w niej udział.

W imieniu
Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia
dr Paweł Wosicki - prezes

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Najciekawsze tematy

Losowy wątek

Moim zdaniem podstawowe informacje o Maryi, to takie, że poczęła i urodziła Syna pod wpływem Ducha Świętego, pozostała Dziewicą nawet po porodzie, a Dziecię otrzymało imię Jezus. Małżonka Józefa. Widziała jak krzyżowali Jej Syna, no i - zgodnie z tradycją chrześcijańską - po śmierci została wraz z ciałem wzięta do nieba. Więc taki gimnazjalista na pewno zna te informacje... Lepsze to, niż ma b...
Teresa_91 · 10-05-2010 15:38