Dyskusje

04 styczeń 2009

Do bezbożnych...

1 komentarz · 12556 czytań ·Drukuj

Do bezbożnych senatorów i posłów
oraz do tych, którzy na nich głosują.

Panowie Senatorzy i Posłowie, którzy kruszycie kopie o in-vitro, które jest niemoralne, pamiętajcie, że tysiące niewinnych dzieci słusznie będzie czuło do was żal, że jesteście najokrutniejszymi wrogami narodu, godnymi surowej kary po śmierci i na tym jeszcze świecie.

To samo tyczy się wszystkich Obywateli i Obywatelek, którzy i które odważą się głosować na takich karygodnych kandydatów, popierać ich słowem, piórem albo będą szerzyć in-vitro.

Komentarze

25#1 | katarina dnia 28 luty 2009 21:42:42
Uzupełnię to co napisał(a) Lei - bo może ktoś nie wie, dlaczego zapłodnienie pozaustrojowe jest niemoralne - niestety nie trudno o pomieszanie pojęć.

Oto link do artykułu "Dlaczego jesteśmy przeciw In vitro" [url]http://www.contrainvitro.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=3Szeroki uśmiechlaczego-jestemy-przeciw-in-vitro&catid=2:a&Itemid=6[/url] (zainteresowanych tematyką zachęcam do obejrzenia reszty stronki Z przymrużeniem oka )

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się , żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Najciekawsze tematy

Losowy wątek

Opowiem Wam historyjkę. Na oddział Pediatrycznej Intensywnej Opieki Medycznej przyjęte jest dziecko w wieku ok. 2 lat. Stan: złamania kończyn w różnych stadiach gojenia, wstrząsnienie mózgu, zespół dziecka wstrząsanego. Rodzice i dziadkowie murem PRZY DZIECKU, nie pozwalają lekarzom/pielęgniarkom podejsć do dziecka "bo wy mu zrobicie krzywdę". Efekt - zgłoszenie gdzie trzeba, rodzice/dziadk...
Rycerz KoC · 10-04-2012 17:23