Ogłoszenia

25 październik 2012

Otoczmy Sejm Różańcem Świętym!

0 komentarzy · 10722 czytań ·Drukuj
Otoczmy Sejm Różańcem Świętym!

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę zaprasza wszystkich, aby 11 listopada, w Święto Niepodległości, otoczyć modlitwą naszych Pralmentarzystów. Z Maryją, Królową Polski, modlić się będziemy o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

Otoczmy Sejm Różańcem Świętym!

W tym dniu zgromadzimy się, by wspólną modlitwą za Ojczyznę uchronić nas i przyszłe pokolenia od złego prawa, które wymierzone jest w nasze rodziny: w polskich ojców, matki i dzieci; od prawa, które doprowadza naszą Ojczyznę i nas samych do ruiny moralnej i materialnej.

Natomiast już w najbliższy piątek, 26 października, rozpocznie się dziesiąte Czuwanie Modlitewne na Jasnej Górze. Czuwanie ma charakter otwarty, mogą na nie przybyć wszytcy członkowie i sympatycy Krucjaty. Rozpocznie się po Apelu Jasnogórskim i zakończy około godziny 4.00. O północy zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Ojczyzny.

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę liczy w tej chwili ponad 104 tys. członków, odmawiających codziennie dziesiątkę Różańca w intencji Polski. Wśród jej członków jest kilkunastu biskupów. Łączy Polaków w Kraju i poza granicami. W intencji Polski wiernej Bogu, Krzyżowi i Ewangelii odprawiane są dziesiątki Mszy Świętych. Odbywają się regularnie Czuwania Modlitewne na Jasnej Górzej, Różańcowe Marsze Pokutne i Pielgrzymki. Informacje o wszystkich inicjatywach i wydarzeniach można znaleźć na stronie www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl.

Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Najciekawsze tematy

Losowy wątek

moim zdaniem jedyne, co może zrobić Chrześcijanin w takim momencie, to wejść do swojej izdebki i modlić się za tę skandalistkę, a może także i za osoby uczestniczące w koncercie. Wszystkie protesty przyniosą tylko skutek odwrotny, tak wynika z historii takich protestów. data nie ma tutaj znaczenia, żadnego! jeśli koncert odbyłby się 16, czy prowokacje antykatolickie byłyby mniejsze? in...
a131313 · 30-07-2009 16:35