Ogłoszenia

12 lipiec 2013

Warszawa - manifestacja przeciwko łamaniu praw rodziny we Francji

0 komentarzy · 13400 czytań ·Drukuj

Warszawa - manifestacja przeciwko łamaniu praw rodziny we Francji

Francja się obudziła.

W ostatnich miesiącach przez cały kraj przetoczyły się wielotysięczne, a nawet ponadmilionowe manifestacje. Francuzi wyrażają zdecydowany sprzeciw wobec ustawy wprowadzającej "małżeństwa homoseksualne". Wywołuje to wściekłość lewackiego prezydenta Francois Hollande'a i siewców "postępu".

Policja na rządowe zlecenie dopuszcza się aktów agresji w stosunku do obrońców rodziny. Mnożą się przypadki inwigilacji, pobić i zatrzymań.

Do jednego z przykładów policyjnych represji doszło 16 czerwca w Paryżu. Młody Francuz (o polskich korzeniach), jeden z założycieli ''Obserwatorów" - ruchu młodych na rzecz rodziny i tradycyjnego małżeństwa - podczas pokojowego zgromadzenia został bez żadnego powodu otoczony, zatrzymany, a następnie brutalnie pobity przez policję. Jego jedyną winą były wyznawane poglądy. Sąd na podstawie policyjnego protokołu skazał go na 2 miesiące aresztu i 1000 euro grzywny.

Zatrzymanie Nicolasa Bernard-Busse'a wywołało falę oburzenia w Europie. Mnożą się apele o jego natychmiastowe uwolnienie.

To, co dzieje się we Francji niedługo możemy obserwować i nad Wisłą. Dlatego przyłączamy się do apelu o uwolnienie więźnia sumienia. 

W najbliższy wtorek 16 LIPCA O GODZ 18.00 PRZED AMBASADĄ FRANCJI odbędzie się happening solidarności z Nicolasem. 

Weź ze sobą znajomych i przyjdź wyrazić protest.

https://www.facebook.com/events/329276087205252/

Zapraszamy,

Komitet Przeciwko Łamaniu Praw Człowieka i Rodziny we Francji

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Najciekawsze tematy

Losowy wątek

No i to wszystko, bo teraz to nic nie da, że jedni mówią, że Maryja ważna, jedni, że życie, bo będziemy się kręcić w kółko i nic z tego nie wyjdzie :)
Teresa_91 · 11-05-2010 15:25