Dyskusje

17 sierpień 2009

Przypadek czy nie przypadek

0 komentarzy · 11132 czytań ·Drukuj

W czwartek 13 sierpnia 2009 r. w Warszawie na Moście Gdańskim zawisł plakat z wizerunkiem Najświętszej Maryi Panny o twarzy piosenkarki Madonny z napisem "Wyluzuj Polsko".

Nie wiadomo kto stał za zrobieniem i zawieszeniem plakatu, wiadomo tylko, że został powieszony około 5 nad ranem i widziało go tysiące warszawiaków. Jednak już przed południem, bo około godziny jedenastej plakat spadł do Wisły.

Nie wierzący mówią, że to tylko przypadek, ci którzy byli za koncertem, że to zwykła złośliwość rzeczy martwych, złe umocowanie plakatu, zaś dla wierzących pozostaje inna odpowiedź: "Kolejny cud nad Wisłą", a już z całą pewnością Wola Boża. Niech każdy odpowie sobie sam.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się , żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Najciekawsze tematy

Losowy wątek

Spotkałem się z ciekawym uzasadnieniem trzech form pobożności maryjnej: Szkaplerza, Cudownego Medalika i różańca. Rafał Porzeziński napisał: Rynsztunek maryjnych szaleńców składa się z kompletnego uzbrojenia. Miecz Słowa Bożego to różaniec (nawet podobny z krzyżem w formie rękojeści), tarcza to medalik, który rozpropagowała św. Katarzyna Labour po objawieniu w Paryżu w 1830 r... Jest jesz...
Piotr · 07-07-2009 16:19