Ogłoszenia

19 marzec 2014

Dzień Świętości Życia

0 komentarzy · 11287 czytań ·Drukuj

Zbliża się Narodowy Dzień Życia, obchodzony 24 marca oraz Dzień Świętości Życia, obchodzony 25 marca. Mają one uwrażliwiać nas na znaczenie ludzkiego życia w każdej sytuacji i na każdym etapie jego rozwoju. Zwracamy się o osobiste zaangażowanie w ich obchody. To święta każdego z nas, bowiem wszyscy zostaliśmy obdarzeni największym darem - ŻYCIEM.

Zachęcamy do spotykania się w te dni zarówno w swoich rodzinach, jak i kościołach; do składania sobie życzeń, organizowania koncertów muzycznych, spotkań poetyckich, konferencji, wspierania potrzebujących pod względem materialnym czy emocjonalnym.

W tych dniach pamiętajmy o małżeństwie i rodzinie, podstawowych wspólnotach, gdzie się rodzimy i rozwijamy, dla których pracujemy i które kochamy - głośmy prawdę o nich. Są one dzisiaj atakowane przez ideologię gender, która dąży do ich niszczenia.

W imieniu Forum Kobiet Polskich
Ewa Kowalewska- prezes
Anna Lisiewicz - sekretarz

Forum Kobiet Polskich zrzesza 53 organizacje kobiece.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Najciekawsze tematy

Losowy wątek

MIMAKSIO ciekawie to podsumował, więc pozwólcie, że zadam konkretne pytanie z racji mojego zawodu. Skoro katecheza i nauczanie ma małe szanse powodzenia bez świadomego współudziału rodziców, niech DUCHOWNA i TERESA spróbują zaproponować konkretne metody: JAK WŁĄCZYĆ RODZICÓW W PROCES NAUCZANIA (np. religii w szkole)? Czy ma się to ograniczyć tylko raz w roku do "poskarżenia się" lub pochw...
katechetyk · 14-05-2010 23:23