Ogłoszenia

14 maj 2014

Mariologia w Niepokalanowie

0 komentarzy · 13069 czytań ·Drukuj
Mariologia w Niepokalanowie

Chcesz więcej wiedzieć o Maryi? Studiuj mariologię w Niepokalanowie.

Bez Maryi nie można zrozumieć historii Zbawienia. Zrozumienie powiązania Matki Bożej z Jezusem odbywa się podczas studiów mariologicznych, które można zrealizować na Kolbianum w Niepokalanowie.

Jak zapewnia wicedyrektor Centrum Studiów Mariologicznych UKSW w Niepokalanowie o. dr hab. Paweł Warchoł - "Studiowanie mariologii ma sens, bo jest to pogłębianie wiedzy o Matce Bożej i  otwiera perspektywy na kulturę, historię, antropologię i Biblię".

W Kolbianum można studiować na Studiach Podyplomowych z mariologii bez konieczności posiadania dyplomu z teologii. Osoby mające tytuł magistra teologii mogą zaś w Niepokalanowie podjąć Studia Doktoranckie z teologii ze specjalnością z mariologii. Studia odbywają się w trybie studiów niestacjonarnych ( zaocznych) w formie czterech  zjazdów tygodniowych w ciągu roku.

"Studiowaniem mariologii interesują się zarówno kobiety jak i mężczyźni, świeccy, kapłani i osoby konsekrowane. Wachlarz wykładów podczas studiów jest bardzo bogaty" - podkreśla o. Warchoł

Rekrutację na mariologię prowadzi Dziekanat Studiów Niestacjonarnych Wydziału Teologicznego UKSW w Warszawie przy ul. Dewajtis 5, a szczegóły dostępne są na www.kolbianum.franciszkanie.pl i pod numerem telefonu 664 158 928.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Najciekawsze tematy

Losowy wątek

żeby jeszcze bardzie skomplikować sprawę, a może właśnie w ten sposób ja wyjaśnic, trzeba odwołac się do samych poczatków Medalika Cudownego, w objawieniach Maryi, gdy pokazywała Katarzynie jak ma wyglądać medalik, NIE BYŁO ŻADNYCH GWIAZDEK NA REWERSIE, dodał je z własnej inicjatywy złotnik wykonujący pierwszą partie medalików - Vachette, potem Katarzyna zatwierdziła jeszcze za swego zycia taką...
mimaksio · 08-04-2010 00:23