Dyskusje

06 kwiecień 2009

Rozbity o Grób Nienarodzonego

2 komentarze · 13294 czytań ·Drukuj

Na katolickim cmentarzu Św. Krzyża, tuż przy Grobie Nienarodzonego Dziecka, rozbił się samolot właściciela największej sieci aborcyjnej w USA. Zginęły jego dzieci i wnuki.

Siedmioro dzieci i tyle samo dorosłych zginęło podczas niedawnej katastrofy prywatnego samolotu, który rozbił się w stanie Montana - to pierwsza informacja, jaką podały amerykańskie media. Po dwóch dniach zaczęły wychodzić na jaw kolejne fakty. Układają się one w szokującą całość. Oto szczegóły, których nie podała prasa w USA.

Właściciel samolotu

Pieniędzy na samolot dorobił się na zabijaniu. Będąc właścicielem największej sieci klinik aborcyjnych w USA Irving Moore "Bud" Feldkamp III zarobił miliony. Firmę Family Planning Associates kupił cztery lata temu. W należących do niego siedemnastu klinikach w Kalifornii zgładzono więcej nienarodzonych dzieci, niż we wszystkich pozostałych klinikach w tym stanie, łącznie z zakładami Planned Parenthood. Aborcja - pełen "serwis" - do piątego miesiąca włącznie.

Dla niego była to kolejna inwestycja na drodze do budowy małego medycznego imperium. Posiadał już przecież dwie sieci klinik dentystycznych i udziały w kilku innych. Prywatnie to kochający ojciec dla swoich dwóch córek i dziadek dla piątki ich dzieci.

Okoliczności wypadku

Córki Feldkampa leciały tego dnia na wakacje. Dwie rodziny z dziećmi i znajomi. Narty, basen, golf w kurorcie dla milionerów z Yellowstone Club - tak miały spędzać wolny czas. Samolot jednak nie doleciał. Przyczyny nieznane. Oblodzenie skrzydeł - mówi początkowo jedna z hipotez. Eksperci jednak zaprzeczają. Doświadczony pilot, dobra pogoda, żadnych problemów - wynikało z ostatniej rozmowy z wieżą kontroli lotów. Świadkowie nie widzieli nic nadzwyczajnego. Tylko nagły krach. Samolot wbił się dziobem w ziemię i stanął w płomieniach. Runął trzysta metrów od lotniska. Gdzie znaleziono spalony wrak?

Na cmentarzu Świętego Krzyża

Parafianie przychodzą tu często. Ktoś dawno temu zainicjował odmawianie w tym miejscu różańca za ofiary biznesu aborcyjnego: nienarodzone dzieci, ich nieszczęsne matki i wszystkich lekarzy, którzy mają krew na rękach. Obok cmentarnego kościoła postawili symboliczny nagrobek - Grób Nienarodzonego. Może ktoś przechodząc zmówi "Wieczny odpoczynek". Ludzie modlili się tutaj także o nawrócenie Buda Feldkampa. Podobno w dzień po tragedii awionetki przyjechał na cmentarz. Stał tam wpatrzony w zmiażdżone śmigło. Czy widział też Grób Nienarodzonego?

AJ/Christiannewswire.com

Komentarze

7#1 | JBP dnia 17 kwiecień 2009 07:49:48
Po moim nawróceniu dostrzegłem jedno - przypadek nie istnieje. To słowo przestało w ogóle funkcjonować w mojej mentalności - zastąpiło je Opatrzność Boża. Dlaczego Pan odwołał tych ludzi - nie wiem, ale mam pewność, że on wie co robi bo widzi wszystko inacej.
WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DA PANIE [*]
73#2 | agathos dnia 16 luty 2010 17:47:55
Co tu komentowac? Sam Pan skomentowal... Wiec to nie jest przypadek... Jesli naprawde tego chcemy, brnac w nasze grzechy, Pan Bog po prostu dopuszcza...dopuszcza tragedie... Mam nadzieje, ze Feldkamp chociaz w tym momencie nie tylko widzial, ale i naprawde zobaczyl Grob Nienarodzonego... :gopray2

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się , żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Wspomóż nas

wesprzyj serwis

Ostatnio na forum

Najnowsze tematy
Najciekawsze tematy

Losowy wątek

Witam, piszę z ciekawości, dlaczego na terenie województwa śląskiego nie słychać Radia Niepokalanów? Czy nie można na przykład nadawać poprzez nadajniki Radia eM? albo innych katolickich stacji. Jak to wygląda teczhnicznie? AHAWA pozdrawiam Dzień dobry Sprawa nadawania przez nadajniki innych rozgłośni nie jest taka prosta, raczej niemożliwa. Radio Niepokalanów w przypadku zwiększenia ...
AHAWA · 23-06-2011 15:57